Automaty

coffee-machine

Obsluhujeme síť nápojových a prodejních automatů v ČR:

  • 800 nápojových automatů
  • 2000 automatů s dětským sortimentem

 

Náplně

naplne

V sortimentu nápojových automatů nabízíme 40 druhů teplých a 40 druhů chlazených nápojů.

Ve výdejních automatech nabízíme čerstvé rychlé občerstvení z našich provozoven v sortimentu 99 pochoutek

 

Zdravá & BIO káva

 zdrava kava

Představujeme Vám NOVINKY na českém trhu v kterých se snoubí léčebné účinky přírodních produktů v jedinečné chuti námi nabízených nápojů.

HillCoffee-face of TMNaše společnost působí na českém trhu s výdejními automaty již řadu let a za dobu své existence si vydobyla významné postavení mezi konkurencí. Od původního sortimentu nápojových automatů rozšiřujeme postupně pole naší působnosti i na další související oblasti, abychom dokázali vyhovět rostoucím požadavkům našich zákazníků – jak v oblasti široké nabídky sortimentu, tak v servisních a doplňkových službách.

Nechceme stát na jednom místě. Svět kolem nás se mění a my se chceme měnit s ním. Naše výrobky neustále inovujeme a snažíme se současným trendům v designu a náročným požadavkům klientů přizpůsobit i osvědčený sortiment starších výdejových automatů, u nichž nabízíme možnost redesignu.

Jsme si vědomi toho, že pro naše zákazníky je určující nejen kvalita zboží a služeb, ale také cenové podmínky, za kterých mohou tyto služby čerpat. Krédem naší cenové politiky je osobní přístup, individuální posouzení každé jednotlivé zakázky. Teprve po tom, co vyhodnotíme podmínky dané zakázky, navrhneme našim klientům řešení na míru, a to jak ve výběru technického zařízení tak v cenových podmínkách.

Velkou konkurenční výhodou naší společnosti je pružný a spolehlivý servis. Dobře si uvědomujeme, že případné technické potíže snižují profit našich zákazníků. Proto je naším prvořadým cílem poskytovat servis okamžitě kdekoli na území České republiky a 24 hodin denně.

 

SOS linky:

  • tel.: +420 602 476 113